• BIST 106.270
  • Altın 162,279
  • Dolar 3,9048
  • Euro 4,6272
  • İstanbul 13 °C
  • Ankara 4 °C

TÜRKOFOBİ ZAMANI

DİNÇER SUROĞLU

Batıya yaklaşmak, yakışmadı üzerimize. Onlar gibi düşünen insan profili hayali kuranların kabusu olacak insanlar yetişti bu topraklarda.

Merkeze kendisini koyan, "ben varsam hayat vardır" diyebilecek milyonlardı hayalleri. Olmadı ve olacak gibi de görünmüyor. 

Her tür uyuşmazlığa çare bulundu da, gen uyuşmazlığı meselesi hallolamadı bir türlü. Ve sonuçta tutmadı mayaları.
 
Onların "yaşamak için yok et" diye düşünmesini istedikleri nesilden hesaba katmadıkları bir sonuç çıktı. Batı destekli son darbe girişiminin ardında ne kaldı geriye? Yaşım elliye yaklaşmış olsa da, mayalarının bende tutmadığını keşfettim.  Kim bilir benim dışımda bunu kimler keşfetti? Bundan sonra benim için "yok etmek için yaşa" fikri ekseninde dönecek bu dünya. 
 
Her yeni gün doğduğunda, onlar endişe duysunlar. Onların hayal ettiği insan profili çerçevesinde her ne öğrendiysem, onlara husumet için kullanacağım. Bu husumetimi yaymak için çalışacağım. Onlardan her bahsettiğimde ve her bahsedildiğinde "kahpe" sıfatını ekleyeceğim başa ve sona. Her kim ile işbirliği içindelerse, onlar da DÜŞMANIMDIR. Onları öven tek bir kelimeye tahammülüm olmadığı gibi eleştirilerime "ama" diye başlayarak şerh düşmeye kalkan kardeşim olsa bile benden uzak olsun. 
 
Onların beyinlerini kemiren İSLAMOFOBİ korkusunun yanına, bir de TÜRKOFOBİ koysunlar. Üstelik bu iki korkularını toplamasınlar, çarpsınlar.
 
Ben kendimi 15 Temmuzda öldüm sayıyorum. O halde şimdi ONLAR KORKSUNLAR.
Bu yazı toplam 953 defa okunmuştur.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Ak Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 4445630 Faks : +90 332 3516680