• BIST 107.041
  • Altın 143,530
  • Dolar 3,5635
  • Euro 4,1526
  • İstanbul 25 °C
  • Ankara 21 °C

Karma yatırım fonlar yüzde 0,50 değer kazandı

Karma yatırım fonlar yüzde 0,50 değer kazandı
Bankalar ve bazı aracı kurumlar tarafından oluşturulan yatırım fonlarına katılma belgelerinden karma yatırım fonlar yüzde 0,50, para piyasası yatırım...

Bankalar ve bazı aracı kurumlar tarafından oluşturulan yatırım fonlarına katılma belgelerinden karma yatırım fonlar yüzde 0,50, para piyasası yatırım fonları 0,08 değer kazandı.

 Karma ve para piyasası fonlarına katılma belgelerinin önceki fiyatları, bugünkü fiyatları ve değişim oranları fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle:

KARMAÖnceki Fiyatı (TL)Bugünkü Fiyatı (TL)Günlük Değişim Yüzde
Abank A Tipi Değişken Fon4,2870274,3098800,53
Abank A Tipi Hisse Fon0,0783850,0788600,61
Acar Menkul A Tipi Değişken Fon0,1826980,1835300,46
Acar Menkul A Tipi Karma Fon0,0259040,0261310,88
Ak Portföy Diploma Değişken Özel Fon0,0106200,0106790,56
Ata Yatırım A Tipi Karma Fon18,17257518,2781570,58
Bizim Menkul A Tipi Altın ve Enerji Karma Fonu0,0193020,0195191,12
Denizbank A Tipi Değişken Fon0,2772120,2787130,54
Denizbank A Tipi Karma Fon0,3836930,3858870,57
Gedik A Tipi Karma Fon0,5581310,5586090,09
Halkbank A Tipi Karma Fon45,89349346,0570370,36
Şeker Yatırım A Tipi Karma Fon0,0180470,0180810,19
Tacirler A Tipi Değişken Fon0,6900280,6916430,23
Tacirler A Tipi Karma Fonu1,0519101,0525650,06
TEB A Tipi Karma Fon2,8366182,8516420,53
Tekstil Menkul A Tipi Değişken0,0625650,0626590,15
Tekstilbank A Tipi Hisse Fonu5,1644965,1781490,26
Vakıfbank A Tipi Değişken Fon12,16639712,2677870,83
YKB A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Karma Üçüncü Alt Fon0,3268990,3287730,57
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Değişken Alt Fon Birinci Alt Fon0,1791500,1801900,58
Ziraat Bankası A Tipi Şemsiye Fona Bağlı Karma Üçüncü Alt Fon0,0740600,0746390,78
PARA PİYASASI   
Ak Portföy Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu23,20499123,2225790,08
Ak Portföy Para Piyasası Fonu0,0120420,0120520,08
Aktif Bank B Tipi Likit Fon0,0138710,0138810,07
Alkhair Capital B Tipi Likit Fon0,0368930,0369200,07
Ata Yatırım B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu0,0125540,0125650,09
Ata Yatırım B Tipi Likit Fon0,3304340,3306880,08
Burgan Bank B Tipi Likit Fon1,6461921,6473670,07
Denizbank B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu0,0121250,0121330,07
Denizbank B Tipi Likit Fon0,5426620,5430770,08
Eczacıbaşı B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu0,0523050,0523440,07
Eczacıbaşı B Tipi Likit Fon5,0750925,0787740,07
Fibabanka B Tipi Likit Fon0,0307730,0307980,08
Garanti Bankası B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu0,0124860,0124950,07
Garanti Bankası B Tipi Likit Fon37,24771237,2770430,08
Gedik B Tipi Likit Fon1,5698031,5710470,08
Halk Yatırım B Tipi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu0,0482870,0483240,08
Halkbank B Tipi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu57,01773857,0615420,08
İstanbul Portföy İş Yatırım B Tipi Likit Yatırım Fonu0,0142620,0142730,08
İş Yatırım İstanbul Portföy B Tipi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu0,0152360,0152500,09
Meksa Yatırım B Tipi Likit Fon0,0457200,0457530,07
Oyak Yatırım B Tipi Likit Fon0,0156750,0156860,07
Strateji Menkul B Tipi Tahvil Bono Fonu0,0111430,0111550,11
Şekerbank B Tipi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu0,0119950,0120040,08
Şekerbank B Tipi Likit Fon1,0016251,0023730,07
Tacirler B Tipi Likit Fon0,0230080,0230260,08
TEB B Tipi Değişken Fon0,2746840,2749840,11
TEB B Tipi Dinamik Likit Fon207,795552207,9557700,08
TEB B Tipi Nakit Yönetimi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu3,7653563,7680710,07
Tekstilbank B Tipi Değişken Fon10,19482510,190178-0,05
Tekstilbank B Tipi Likit Fon11,66477511,6731780,07
Vakıfbank B Tipi Havuz Likit Fonu0,0231110,0231300,08
Vakıfbank B Tipi İnternet Likit Fonu13,10447213,1147550,08
Vakıfbank B Tipi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu0,0121860,0121950,07
Vakıfbank B Tipi Likit Fon35,66473435,6926570,08
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Likit On İkinci Alt Fon0,1630550,1631860,08
YKY B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Birinci Alt Fon0,0440730,0441060,07
Ziraat Yatırım B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu154,441319154,5707090,08

 

 

Kaynak: Anadolu Ajansı

  • Yorumlar 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Ak Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 4445630 Faks : +90 332 3516680