• BIST 106.843
  • Altın 142,669
  • Dolar 3,5367
  • Euro 4,1209
  • İstanbul 28 °C
  • Ankara 24 °C

Borsada birinci seans kapanış (2)

Borsada birinci seans kapanış (2)
Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün...

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle:

HİSSE ADIÖ.KAPANIŞDÜŞÜKYÜKSEKSONDEĞİŞİM
JANTSA JANT SANAYI VE TICARET21,6021,0021,4521,35-1,15
KAPLAMIN1,341,301,321,32-1,49
KAREL ELEKTRONIK1,271,231,261,25-1,57
KARSAN OTOMOTIV1,541,511,571,53-0,64
KARTONSAN225,50222,00227,00225,500,00
KATMERCILER EKIPMAN3,523,473,543,53+0,28
KOC HOLDING12,5012,4012,6012,55+0,40
KENT GIDA215,50210,50215,00210,50-2,32
KERVANSARAY YAT. HOLDING0,27   0,00
KEREVITAS GIDA47,5546,8051,8051,80+8,93
KILER GIDA4,164,114,264,11-1,20
TESCO KIPA2,372,332,362,35-0,84
KILER GMYO1,141,111,141,13-0,87
KLIMASAN KLIMA4,534,434,534,47-1,32
T. KALKINMA BANK.4,384,304,304,30-1,82
KONFRUT GIDA14,1513,9514,3014,15+0,00
KOMBASSAN HOLDING1,971,941,961,96-0,50
KONYA CIMENTO305,50301,00304,50304,00-0,49
KORDSA GLOBAL4,274,174,304,26-0,23
KOZA MADENCILIK2,001,982,032,000,00
KOZA ALTIN20,3020,1520,7020,45+0,73
KAPITAL YAT. HOLDING0,43   0,00
KARAKAS ATLANTIS KIYMETLI MADENLER1,031,011,091,08+4,85
KARDEMIR (A)1,801,771,831,82+1,11
KARDEMIR (B)1,911,861,991,95+2,09
KARDEMIR (D)1,401,381,411,40+0,00
KORFEZ GMYO0,930,920,940,930,00
KRON TELEKOMUNIKASYON2,852,792,902,81-1,40
KARSUSAN KARADENIZ SU URUNLERI SANAYII5,795,406,416,41+10,70
KRISTAL KOLA1,961,921,951,93-1,53
KARSU TEKSTIL0,55   0,00
KUSTUR KUSADASI TURIZM ENDUSTRISI12,8013,2513,5013,25+3,51
KUTAHYA PORSELEN2,942,882,932,91-1,02
KUYUMCUKENT GAYRIMENKUL YATIRIMLARI7,477,347,467,44-0,40
LIDER FAKTORING1,821,801,811,80-1,09
LINK BILGISAYAR3,643,473,693,53-3,02
LOKMAN HEKIM SAGLIK2,232,202,232,21-0,89
LOGO YAZILIM20,3519,3521,7520,90+2,70
LUKS KADIFE2,832,782,822,81-0,70
MARMARIS ALTINYUNUS13,0012,7013,0013,000,00
MAKINA TAKIM1,151,121,141,14-0,86
MARTI OTEL0,570,550,560,56-1,75
MCT DANISMANLIK4,244,224,224,22-0,47
MEGA POLIETILEN KOPUK SAN. VE TIC.0,740,740,800,76+2,70
MEMSA0,13   0,00
MENBA HOLDING4,604,624,884,70+2,17
METRO PETROL VE TESISLERI2,912,862,942,88-1,03
MERIT TURIZM YATIRIM VE ISLETME5,20   0,00
MERKO GIDA1,461,401,461,45-0,68
METAL GAYRIMENKUL0,80   0,00
METRO HOLDING0,680,670,690,67-1,47
METEMTUR OTELCILIK1,191,171,211,17-1,68
MIGROS TICARET17,9517,7017,8517,75-1,11
MILPA0,610,610,620,62+1,63
MMC SANAYI VE TICARI YATIRIMLAR1,00   0,00
MENDERES TEKSTIL0,540,530,550,540,00
MARDIN CIMENTO4,234,194,214,19-0,94
MARTI GMYO0,600,580,600,59-1,66
MARSHALL36,5036,0036,9536,30-0,54
MRTGG0,18   0,00
MAZHAR ZORLU HOLDING0,88   0,00
NETAS TELEKOM.11,4011,1011,3011,25-1,31
NIGBAS NIGDE BETON0,670,660,670,670,00
NET HOLDING3,163,143,163,14-0,63
NET TURIZM1,871,851,871,86-0,53
NUROL GMYO3,413,363,393,38-0,87
NUH CIMENTO9,749,619,719,70-0,41
ODAS ELEKTRIK URETIM7,557,387,587,42-1,72
OLMUKSAN IP7,947,878,128,00+0,75
ORGE ENERJI ELEKTRIK TAAHHUT2,122,082,112,08-1,88
ORMA ORMAN MAHSULLERI INTEGRE SANAYI VE TICARET1,321,301,301,30-1,51
OSMANLI MENKUL DEGERLER3,19   0,00
OSTIM ENDUSTRIYEL YATIRIMLAR VE ISLETME2,802,732,782,76-1,42
OTOKAR80,6579,7082,3081,30+0,80
OYAK YAT. ORT.0,680,660,670,67-1,47
OYLUM SINAI YATIRIMLAR0,780,730,770,77-1,28
OZBAL CELIK BORU0,930,900,920,92-1,07
OZDERICI GMYO1,271,241,271,25-1,57
OZAK GAYRIMENKUL YAT. ORT.1,701,691,721,71+0,58
OZERDEN PLASTIK3,42   0,00
PANORA GMYO4,634,564,684,62-0,21
PARSAN7,667,527,657,53-1,69
PERA GMYO0,390,370,390,38-2,56
PENGUEN GIDA1,751,711,751,750,00
PETKIM4,204,154,224,18-0,47
PINAR ET VE UN11,1010,9011,3011,05-0,45
PEGASUS HAVA TASIMACILIGI19,1018,8019,8019,75+3,40
PIMAS2,332,312,342,33+0,00
PINAR SU3,573,513,743,61+1,12
PLASTIKKART2,032,012,042,04+0,49
PETROKENT TURIZM51,8051,6051,6051,60-0,38
PLASPAK KIMYA SANAYI VE TICARET9,259,089,469,21-0,43
PINAR SUT20,4020,1520,5520,45+0,24
POLISAN HOLDING2,322,292,362,35+1,29
POLITEKNIK METAL SANAYI VE TICARET18,1018,1018,5018,100,00
TURK PRYSMIAN KABLO1,311,271,311,27-3,05
PARK ELEK.MADENCILIK3,803,723,803,78-0,52
PRIZMA PRES MATBAACILIK YAYINCILIK0,980,970,980,980,00
PERGAMON STATUS DIS TICARET9,359,209,329,29-0,64
RAY SIGORTA0,480,470,470,47-2,08
RHEA GIRISIM1,101,081,101,09-0,90
RODRIGO TEKSTIL1,631,571,681,65+1,22
ROYAL HALI IPLIK TEKSTIL MOBILYA1,861,841,851,84-1,07
RTA LABORATUVARLARI BIY. URUNLER11,8011,7012,2012,10+2,54
REYSAS GMYO0,550,530,540,54-1,81
REYSAS LOJISTIK0,670,640,660,66-1,49
SAF GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.1,091,081,091,090,00
SABANCI HOLDING9,369,249,369,24-1,28
SARAY MATBAACILIK0,950,930,950,94-1,05
SAN-EL MUHENDISLIK ELEKTRIK1,871,831,871,86-0,53
SANIFOAM SUNGER SANAYI VE TICARET1,561,551,581,57+0,64
SANKO PAZARLAMA3,062,993,033,02-1,30
SARKUYSAN2,302,272,332,31+0,43
SASA POLYESTER2,232,202,242,230,00
SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON2,902,822,872,82-2,75
SEKER FIN. KIR.0,670,650,670,66-1,49
SEKURO PLASTIK AMBALAJ SANAYI2,402,402,422,41+0,41
SELCUK ECZA DEPOSU2,542,482,532,48-2,36
SELCUK GIDA0,39   0,00
SERVE KIRTASIYE0,56   0,00
SEYITLER KIMYA SANAYI2,742,732,792,77+1,09
SILVERLINE ENDUSTRI0,920,910,920,920,00
SISE CAM3,002,963,023,01+0,33
SEKERBANK1,651,611,671,64-0,60
SOKTAS2,602,572,602,58-0,76
SINPAS GMYO0,680,670,680,67-1,47
SENKRON GUVENLIK VE ILETISIM SISTEMLERI6,095,986,196,05-0,65
SONMEZ PAMUKLU1,231,221,231,230,00
SODA SANAYII4,824,784,804,79-0,62
SODAS SODYUM SANAYII3,353,353,373,37+0,59
SONMEZ FILAMENT2,772,682,762,73-1,44
SERVET GAYRIMENKUL YAT. ORT.2,292,302,302,30+0,43
TAC TARIM URUNLERI HAYVANCILIK16,8516,3016,7016,65-1,18
TARAF GAZETECILIK1,15   0,00
TAT GIDA6,446,336,446,35-1,39
TAV HAVALIMANLARI HOLDING A.S.22,7522,6023,2023,05+1,31
T.TUBORG6,066,046,096,06+0,00
TURKCELL11,1011,0511,3011,30+1,80
TACIRLER YATIRIM HOLDING1,01   0,00
TEKSTILBANK2,212,182,222,20-0,45
TEK-ART TURIZM0,570,540,560,56-1,75
TGS DIS TICARET6,606,406,646,52-1,21
TURK HAVA YOLLARI8,508,408,588,58+0,94
MONDI TIRE KUTSAN1,211,191,211,20-0,82
TEKFEN HOLDING4,384,324,374,34-0,91
TEKNOSA IC VE DIS TICARET6,646,596,666,63-0,15
TAZE KURU GIDA SANAYI VE TICARET8,14   0,00
TEMAPOL POLIMER PLASTIK VE INSAAT5,345,055,405,22-2,24
TUMOSAN MOTOR VE TRAKTOR SANAYI6,746,646,746,71-0,44
TOFAS OTO. FAB.18,0017,8018,1518,10+0,55
TURCAS PETROL1,681,641,701,67-0,59
TORUNLAR GMYO3,413,373,503,410,00
TRAKYA CAM1,961,931,981,98+1,02
TRANSTURK HOLD.0,19   0,00
TSKB GMYO0,630,610,630,61-3,17
T.S.K.B.1,561,531,551,55-0,64
TRABZONSPOR SPORTIF1,441,431,461,43-0,69
TURK TELEKOM6,506,496,546,53+0,46
TURK TRAKTOR74,3072,8574,7074,60+0,40
TUGCELIK ALUMINYUM VE METAL4,404,004,434,35-1,13
TUKAS2,352,302,372,37+0,85
TUPRAS75,2073,5575,1074,00-1,59
TURKER PROJE GAYRIMENKUL VE YATIRIM GELISTIRME40,6539,5041,3040,70+0,12
ULASLAR TURIZM YATIRIMLARI3,553,463,523,46-2,53
ULKER BISKUVI19,6019,3019,6519,50-0,51
ULUSOY ELEKTRIK IMALAT TAAHHUT TICARET8,908,828,908,87-0,33
ULUSOY UN SANAYI VE TICARET1,771,761,791,78+0,56
UMPAS HOLDING0,650,640,660,66+1,53
UNICO SIGORTA3,983,933,933,93-1,25
UNYE CIMENTO4,344,284,334,33-0,23
USAK SERAMIK1,311,291,331,31+0,00
USAS YATIRIMLAR HOLDING0,500,490,510,500,00
UTOPYA TURIZM1,211,201,211,210,00
UYUM GIDA3,803,743,843,75-1,31
UZERTAS BOYA SANAYI TICARET VE YATIRIM1,071,021,061,02-4,67
VAKIFLAR BANKASI4,244,174,234,21-0,70
VAKIF FIN. KIR.1,101,081,111,09-0,90
VAKKO TEKSTIL1,131,121,191,15+1,76
VANET GIDA1,161,141,161,15-0,86
VERUSA HOLDING39,5039,0040,2039,40-0,25
VESTEL BEYAZ ESYA10,4010,1510,3510,25-1,44
VESTEL4,284,234,274,25-0,70
VAKIF MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIGI0,860,840,860,85-1,16
VAKIF GMYO2,112,082,102,09-0,94
VIKING KAGIT0,930,910,930,91-2,15
YAPRAK SUT VE BESI CIFT.2,102,112,112,11+0,47
YATAS2,062,012,062,04-0,97
YAYLA ENERJI URETIM TURIZM VE INSAAT TICARET5,425,335,425,38-0,73
YAZICILAR HOLDING17,0016,7517,0016,85-0,88
YIBITAS YOZGAT ISCI BIRLIGI INSAAT MALZEMELERI2030,002030,002030,002030,000,00
YESIL YATIRIM HOLDING0,91   0,00
YENI GIMAT GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI12,6012,6012,9512,600,00
YESIL GMYO0,390,380,400,39+0,00
YAPI VE KREDI BANK.3,653,593,623,60-1,36
YAPI KREDI KORAY GMYO1,451,421,491,47+1,37
YONGA MOBILYA SANAYI  TICARET175,00180,00185,00185,00+5,71
YUNSA3,873,843,893,87+0,00
YESIL YAPI0,760,750,770,76+0,00
ZORLU ENERJI1,531,521,541,53+0,00
BIST 3097534,4196702,6097508,2897271,93-0,27
BIST 10079214,9378547,4579189,3279002,09-0,27
BIST MALI102439,16101459,48102259,34101703,71-0,72
BIST SINAI79569,1778913,2279648,3279416,31-0,19
BIST HIZMETLER58537,4258177,3058964,8858944,00+0,69

(Not: Tablodaki veriler, yayıncı kuruluştan alındığı şekliyle kullanılmıştır.)

(Son)

 

Kaynak: Anadolu Ajansı

  • Yorumlar 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Ak Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 4445630 Faks : +90 332 3516680