• BIST 108.489
  • Altın 151,105
  • Dolar 3,6704
  • Euro 4,3242
  • İstanbul 18 °C
  • Ankara 15 °C

Borsada birinci seans kapanış (1)

Borsada birinci seans kapanış (1)
Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü...

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle:

HİSSE ADIÖ.KAPANIŞDÜŞÜKYÜKSEKSONDEĞİŞİM
ACISELSAN ACIPAYAM SELULOZ SANAYI VE TICARET A.S.60,1059,4060,1059,95-0,24
ADANA CIMENTO (A)6,486,406,466,45-0,46
ADANA CIMENTO (B)4,444,404,444,43-0,22
ADEL KALEMCILIK66,5065,2566,0065,65-1,27
ADESE ALISVERIS TICARET3,523,473,513,49-0,85
ADANA CIMENTO (C)0,690,670,680,68-1,44
ANADOLU EFES23,3523,0523,5023,20-0,64
AFYON CIMENTO5,195,145,225,21+0,38
ATAKULE GMYO1,351,341,351,350,00
AKBANK7,507,377,477,40-1,33
AKCANSA14,3514,1514,3014,30-0,34
AK ENERJI1,031,011,081,06+2,91
AKFEN HOLDING8,998,858,998,85-1,55
AKFEN GMYO1,501,471,501,500,00
AKSIGORTA1,851,831,901,89+2,16
AKDENIZ GUVENLIK HIZMETLERI3,633,583,613,61-0,55
AKMERKEZ GMYO17,7517,5017,7517,70-0,28
AKYUREK TUKETIM URUNLERI PAZARLAMA1,861,701,801,70-8,60
AKSA10,4510,2510,4010,35-0,95
AKSEL ENERJI YAT HOL1,281,251,291,26-1,56
AKSA ENERJI2,942,892,922,90-1,36
AKIS GAYRIMENKUL YAT. ORT.2,182,172,182,17-0,45
AKSU ENERJI11,7510,6011,8510,60-9,78
ALARKO HOLDING3,563,523,583,55-0,28
ALBARAKA TURK1,391,371,391,39+0,00
ALARKO CARRIER31,1030,7030,9530,85-0,80
ALCATEL LUCENT TELETAS7,717,627,677,66-0,64
ALARKO GMYO25,0524,7525,0024,85-0,79
ALKIM KAGIT1,271,251,271,26-0,78
ALKIM KIMYA13,1512,8013,0513,00-1,14
ALTINYAG0,770,750,770,76-1,29
ANADOLU CAM2,172,132,182,18+0,46
ANEL ELEKTRIK1,221,191,211,19-2,45
ANEL TELEKOM2,342,292,362,35+0,42
ANADOLU HAYAT EMEK.5,605,505,665,60+0,00
ANSA YATIRIM HOLDING0,38   0,00
ANADOLU SIGORTA1,581,571,571,57-0,63
ARBUL ENTEGRE TEKSTIL1,701,601,731,71+0,58
ARCELIK15,4015,3515,5515,40+0,00
ARENA BILGISAYAR4,104,034,204,13+0,73
ARMADA BILGISAYAR5,505,405,595,52+0,36
ARSAN TEKSTIL1,331,311,381,34+0,75
ARTI YATIRIM HOLDING0,73   0,00
ARTOG0,53   0,00
ASIL CELIK SANAYI VE TICARET3,893,863,863,86-0,77
ASELSAN14,9014,7014,9014,80-0,67
ASLAN CIMENTO43,8041,9543,3543,25-1,25
ANADOLU ISUZU18,1517,9018,6018,35+1,10
ASYA KATILIM BANKASI0,69   0,00
ATA GAYRIMENKUL YAT. ORT.2,552,542,542,54-0,39
AKIN TEKSTIL5,445,375,415,40-0,73
ATLAS YAT. ORT.0,690,670,680,67-2,89
ATLANTIK PETROL URUNLERI SANAYI VE TICARET4,884,484,774,70-3,68
ATLANTIS YATIRIM HOLDING0,550,540,560,550,00
AVRASYA GMYO0,960,950,970,96+0,00
AVRUPA YATIRIM HOLDING10,059,5510,869,60-4,47
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT16,0516,0516,1516,15+0,62
AVOD KURUTULMUS GIDA VE TARIM URUNLERI0,900,880,960,93+3,33
AVRASYA PETROL VE TUR.1,351,311,341,33-1,48
ALTINYUNUS CESME4,154,104,154,10-1,20
AYEN ENERJI2,432,412,462,44+0,41
AYES AKDENIZ YAPI ELEMANLARI SANAYI VE TICARET0,77   0,00
AYGAZ10,2510,1510,2510,20-0,48
BAGFAS14,0013,8514,0013,90-0,71
BAK AMBALAJ2,342,302,592,37+1,28
BAKANLAR MEDYA2,312,302,302,30-0,43
BALATACILIK SANAYI VE TICARET0,800,780,790,78-2,50
BANVIT2,352,292,342,33-0,85
BASTAS BASKENT CIMENTO SANAYI VE TICARET2,38   0,00
BEYAZ FILO OTO KIRALAMA2,892,822,982,90+0,34
BOSCH FREN SISTEMLERI166,50165,00173,00170,50+2,40
BIM MAGAZALAR58,0057,5059,1558,30+0,51
BISAS TEKSTIL0,560,540,550,54-3,57
BIZIM MAGAZALARI13,9513,7514,3014,25+2,15
BESIKTAS FUTBOL YAT.2,152,132,172,150,00
BILICI YATIRIM1,101,081,101,08-1,81
BIMEKS2,112,082,112,10-0,47
BOMONTI ELEKTRIK1,271,231,291,29+1,57
BANTAS BANDIRMA AMBALAJ2,001,961,991,98-1,00
BOLU CIMENTO5,445,385,425,41-0,55
BOSSA1,941,911,941,93-0,51
BOYNER MAGAZACILIK5,635,615,645,630,00
BOYNER PERAKENDE VE TEKSTIL YATIRIMLARI60,8560,5060,9560,50-0,57
BRISA8,708,608,758,73+0,34
BIRKO MENSUCAT0,470,450,460,46-2,12
BERKOSAN YALITIM1,611,561,601,57-2,48
BIRLIK MENSUCAT0,770,740,770,76-1,29
BORUSAN MANNESMANN6,266,206,286,260,00
BORUSAN YAT. PAZ.25,9525,3026,0025,65-1,15
BATISOKE CIMENTO2,252,162,252,250,00
BATI CIMENTO6,376,266,346,33-0,62
BURSA CIMENTO4,244,174,224,22-0,47
BURCELIK2,882,832,872,87-0,34
BURCELIK VANA1,311,281,301,30-0,76
COCA COLA ICECEK37,5036,8537,7037,40-0,26
CELIK HALAT2,242,222,272,240,00
CEMAS DOKUM0,630,610,620,61-3,17
CEMTAS1,871,851,871,86-0,53
CIMSA15,3015,2015,3015,300,00
CELEBI35,4534,3036,1035,30-0,42
CIMBETON40,2539,0540,6540,15-0,24
CIMENTAS11,6011,2011,5511,45-1,29
COMPONENTA DOKUMCULUK3,833,773,853,81-0,52
COSMOS YATIRIM HOLDING1,20   0,00
CREDITWEST FAKTORING1,571,551,561,56-0,63
CARREFOURSA CARREFOUR SABANCI45,1044,6045,0044,90-0,44
DAGI YATIRIM HOLDING1,421,391,461,42+0,00
DAGI GIYIM2,452,432,542,450,00
DARDANEL1,31   0,00
DENIZLI CAM10,3010,0010,4510,15-1,45
DENGE YATIRIM HOLDING3,062,983,043,00-1,96
DENIZBANK4,034,224,234,22+4,71
DERIMOD6,806,736,826,79-0,14
DESA DERI0,850,840,850,850,00
DESPEC BILGISAYAR2,822,782,892,85+1,06
DEVA HOLDING3,713,693,823,73+0,53
DATAGATE BILGISAYAR14,5514,2014,9014,50-0,34
DOGUS GMYO3,343,223,333,32-0,59
DOGTAS KELEBEK MOBILYA1,201,221,281,28+6,66
DOGAN GAZETECILIK2,092,082,092,09+0,00
DIRITEKS DIRILIS TEKSTIL VE TICARET0,810,810,860,810,00
DITAS DOGAN4,944,615,024,940,00
DEMISAS DOKUM1,131,111,131,13+0,00
DOGUS OTOMOTIV10,4010,2510,4010,40+0,00
DOGAN BURDA2,432,402,432,430,00
DO-CO RESTAURANTS261,00259,50262,00260,00-0,38
DOGUSAN1,871,661,851,82-2,67
DOGAN HOLDING0,550,540,560,550,00
DURAN DOGAN BASIM2,412,392,452,410,00
DYO BOYA1,641,591,621,61-1,82
DENIZ GMYO1,601,581,591,59-0,62
ECZACIBASI YAT. ORT.1,311,291,311,31+0,00
ECZACIBASI ILAC2,592,552,582,56-1,15
ECZACIBASI YATIRIM10,059,9510,059,95-0,99
EDIP GAYRIMENKUL0,750,730,750,750,00
EGELI&CO YATIRIM HOLDING0,420,400,450,44+4,76
EGELI & CO TARIM GIRISIM0,660,650,730,72+9,09
EGE ENDUSTRI259,00257,50277,50274,00+5,79
EGE GUBRE17,2016,7017,2016,75-2,61
EGELI CO GIRISIM SERMAYESI YAT. ORT.2,012,002,232,23+10,94
EGE PROFIL3,893,833,943,91+0,51
EGE SERAMIK3,403,343,383,38-0,58
EMLAK KONUT GMYO2,792,742,792,75-1,43
EKIZ KIMYA SANAYI VE TICARET0,43   0,00
EMEK ELEKTRIK1,191,131,221,190,00
EMINIS AMBALAJ2,072,042,092,08+0,48
ENKA INSAAT5,215,175,205,17-0,76
EGEPLAST1,15   0,00
ERBOSAN35,3034,7035,4534,95-0,99
EREGLI DEMIR CELIK4,104,044,174,15+1,21
ERSU GIDA0,890,880,890,89+0,00
ESCORT TEKNOLOJI1,031,001,031,00-2,91
ESEM SPOR GIYIM0,31   0,00
ETILER GIDA8,007,968,108,07+0,87
EURO TREND YAT. ORT.0,420,410,420,42+0,00
EURO YATIRIM HOLDING2,031,992,102,08+2,46
EURO KAPITAL YAT. ORT.0,450,440,450,45+0,00
EURO YAT. ORT.0,400,390,400,400,00
FENERBAHCE FUTBOL45,2044,8048,2046,25+2,32
FENIS ALUMINYUM0,34   0,00
FINANS FIN. KIR.3,023,043,163,16+4,63
FINANSBANK5,905,906,306,20+5,08
FLAP KONGRE TOPLANTI HIZ. OTOMOTIV VE TURIZM1,241,231,251,240,00
F-M IZMIT PISTON13,3513,1013,3513,350,00
FON FIN.KIR.1,63   0,00
FRIGO PAK GIDA0,88   0,00
FORD OTOSAN33,0032,8533,2033,10+0,30
GARANTI BANKASI7,667,577,657,60-0,78
GARANTI FAKTORING1,871,821,901,90+1,60
GEDIK GIRISIM SERMAYESI YAT. ORT.1,151,151,151,15+0,00
GEDIK Y. MEN. DEG.2,312,312,312,31+0,00
GEDIZ0,77   0,00
GEDIZ AMBALAJ SANAYI VE TICARET4,304,184,284,23-1,62
GENTAS1,151,131,141,14-0,86
GEN YATIRIM HOLDING0,72   0,00
GERSAN ELEKTRIK2,242,202,242,23-0,44
GLOBAL MEN. DEG.0,480,480,480,48+0,00
GULER YAT. HOLDING2,262,202,242,23-1,32
GLOBAL YAT. HOLDING1,841,821,851,83-0,54
GENPOWER HOLDING0,41   0,00
GOLTAS CIMENTO64,0063,2563,7563,50-0,78
GOOD-YEAR64,5063,3066,7566,15+2,55
GOZDE GIRISIM2,422,382,442,420,00
GARANTI YAT. ORT.0,690,670,690,69+0,00
GSD DENIZCILIK1,121,111,141,13+0,89
GSD HOLDING1,201,191,221,21+0,83
GALATASARAY SPORTIF22,0021,7522,4021,95-0,22
GUBRE FABRIK.6,696,636,766,73+0,59
GUNES SIGORTA2,342,312,342,33-0,42
GEDIK YATIRIM HOLDING1,04   0,00
T. HALK BANKASI11,3011,2011,3511,25-0,44
HALK SIGORTA2,722,752,752,75+1,10
HATAY TEKSTIL2,902,862,912,900,00
HEDEF GIRISIM SERMAYESI YAT. ORT.3,914,004,004,00+2,30
HEKTAS2,652,632,652,64-0,37
HALK GAYRIMENKUL YAT. ORT.1,031,011,031,02-0,97
HURRIYET GZT.0,610,600,620,62+1,63
HAZNEDAR REFRAKTER4,364,364,364,360,00
IDAS0,18   0,00
IDEALIST GMYO0,830,850,860,85+2,40
ISIKLAR ENERJI VE YAPI HOLDING A.S.0,300,280,290,29-3,33
IHLAS EV ALETLERI0,310,300,310,310,00
IHLAS GAZETECILIK0,520,490,510,50-3,84
IHLAS HOLDING0,240,240,250,25+4,16
IHLAS MADENCILIK0,850,830,850,850,00
IHLAS YAYIN HOLDING0,240,230,250,24+0,00
INDEKS BILGISAYAR5,585,535,565,55-0,53
INFO YATIRIM0,730,710,730,72-1,36
INTEMA14,4013,6514,2514,15-1,73
IPEK DOGAL ENERJI1,911,891,941,91+0,00
IS BANKASI (A)14995,00   0,00
ISBIR HOLDING128,00127,00128,00127,00-0,78
IS BANKASI (B)1079,00   0,00
IS BANKASI (C)5,074,995,045,02-0,98
IS FIN.KIR.0,770,750,770,75-2,59
IS GIRISIM1,691,671,691,690,00
IS GMYO1,491,471,501,48-0,67
IS BANKASI (KURUCU)6700,00   0,00
IS Y. MEN. DEG.1,031,021,031,02-0,97
IS YAT. ORT.0,910,910,920,92+1,09
ITTIFAK HOLDING2,282,272,302,28+0,00
IZMIR FIRCA1,951,911,961,96+0,51
IZMIR DEMIR CELIK1,941,911,941,940,00
IZOCAM29,4028,7529,4029,25-0,51
IZ HAYVANCILIK TARIM VE GIDA1,681,661,691,68+0,00

(Not: Tablodaki veriler, yayıncı kuruluştan alındığı şekliyle kullanılmıştır.)

(Sürecek)

 

Kaynak: Anadolu Ajansı

  • Yorumlar 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Ak Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 4445630 Faks : +90 332 3516680